Körömpörkölt csülökkel
Kijevi csirkemell rizibizivel
Farsangi szalagos fánk
Tojásos nokedli fejes salátával
Rigójancsi, ahogy mi szeretjük
Klasszikus császármorzsa baracklekvárral
Káposztás tészta egyszerűen
Brokkolikrémleves, ahogyan mi szeretjük
Klasszikus kuglóf
Zsemlegombóc
Mákos guba
Kapros tökfőzelék virslivel
Epres blondie
Mézes-mustáros csirkemell
Klasszikus stíriai metélt
Babgulyás
Hagymás rostélyos
Krémes spenótfőzelék
Csupacsokis brownie
Tárkonyos csirkeraguleves
Érdekességek

Krausz Gábor és Tóth Gabi kislánya ezt az egy dolgot nem szereti az oviban

Tóth Gabi és Krausz Gábor /Fotó: Mediaworks
A sztárpár gyermeke, Hannaróza ovis nagylány, és úgy tűnik, bekövetkeztek azok a pozitív változások – az alvással és a közös játékkal kapcsolatban –, amit az óvónénik és a tapasztalt anyukák ígérték a kezdetekkor. Úgy tűnik, egy dolog azonban még mindig várat magára…

Ahogy Gabi a csalad.hu oldalon vezetett Kendőzetlenül blogjában már többször is megírta, a hároméves kislányuk megkezdte az óvodát. Rögtön az első bejegyzésből kiderült, hogy Hanna nagyon jól érzi magát az oviban, ám most Gabi arról ír, hogy az étkezéssel azért akadnak gondok. Az énekesnő teljesen tanácstalan, hogyan tovább:

„az a helyzet, hogy egyelőre nem nagyon akaródzik neki enni az oviban. Persze mondhatnánk, hogy biztosan azért, mert a Krausz itthon csupa különlegességgel kedveskedik neki. Volt is rá próbálkozása, de feladta, mert ugye – aki rendszeres olvasója a blogomnak, az talán emlékszik – az én egyszem gyönyörű kislányom összesen 3-4 féle ételt hajlandó megenni. A rántott húst, a krumplifőzeléket és a…. (nem emlékszem, mi volt a harmadik). Abban bíztam, hogy ez már nem sokáig lesz így, de még mindig így van. Bár az óvónénik most is támogatnak és bíztatnak, hogy majd változni fog, és nem lesz mindig így, de őszintén szólva kicsit kezdem feladni és nekikeseredni, hiszen ahogy nagyanyáink mondták: „márpedig enni kell”.

Gabi az Instagramján is megosztotta követőivel aggodalmát, és úgy tűnik, nincs egyedül a problémával. Sokan igyekeznek őt megnyugtatni, reméljük, sikerül.

(Nyitókép: Mediawork archív)

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.