Mákos guba
Finomfőzelék
Körömpörkölt csülökkel
Vadas marha
Mézes-mustáros csirkemell
Gőzgombóc vaníliasodóval és mákkal
A legfinomabb sajtos-tejfölös lángos
Kapros tökfőzelék virslivel
Zsemlegombóc
Babgulyás
Dubarry-csirkemell
Klasszikus kuglóf
Klasszikus stíriai metélt
Klasszikus túrógombóc fahéjas tejföllel
Hagymás rostélyos
A legfinomabb sütőtökkrémleves
Tojásos nokedli fejes salátával
Sárgaborsóleves füstölt hússal
Kínai szezámmagos csirke
Brokkolikrémleves, ahogyan mi szeretjük
Érdekességek

Ennél ma nem látsz cukibbat! Friss fotó Rácz Jenőék álomszép kislányáról

Rácz Jenő
A kis Kamilla babát egy rózsaszín, epres tüllruhában kapták lencsevégre. Elolvadunk!

Tündéri fotót osztott meg Instagramon Rácz Jenő felesége, Rácz-Gyuricza Dóra. A képen a kéthónapos kislányuk, Kamilla látható, aki egy extra cuki, epres tüllruhát visel. Anyukája a kép mellé csak ennyit írt: „Eperketündér”.

A fotóért persze a kommentelők is teljesen odavannak, csak úgy özönlenek a poszt alá a hozzászólások: „Egy igazi kis csoda gyönyörűség!” „Csodabájos, formás kistündérkre!” „Ez a ruha nagyon cuki!” (A képet IDE kattintva nézheted meg!)

De nem ez az első alkalom, hogy elolvadtunk Kamillától. Néhány napja egy szuperédes videót posztolt Dóri arról, ahogy a kicsi alszik, Rácz Jenő pedig közben simogatja.

Nyitókép: Instagram/ Rácz-Gyuricza Dóra

Ajánljuk még:

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.