Dubarry-csirkemell
Klasszikus túrógombóc fahéjas tejföllel
Mákos guba
Farsangi szalagos fánk
Kijevi csirkemell rizibizivel
Brokkolikrémleves, ahogyan mi szeretjük
Klasszikus stíriai metélt
Tojásos nokedli fejes salátával
Tárkonyos csirkeraguleves
Körömpörkölt csülökkel
Epres blondie
Kapros tökfőzelék virslivel
Hagymás rostélyos
Vadas marha
A legfinomabb sajtos-tejfölös lángos
Dödölle - az eredeti recept
Csupacsokis brownie
A legfinomabb sütőtökkrémleves
Krémes spenótfőzelék
Gőzgombóc vaníliasodóval és mákkal
Alapételek

10+3 olcsó, mégis isteni fogás a hó végére

Színes cukkinis-krumplis egytálétel
Ki ne ismerné a szűkös, hóvégi napokat, amikor kevés pénzből kell okosan gazdálkodni? Szerencsére olcsó alapanyagokból is készülhet kiadós és ízletes étel: ilyenkor előtérbe kerül a krumpli, a tésztafélék, a főzelékek és egytálételek, de készíthetünk lecsót és lepényt is. Íme 13 pénztárcakímélő fogás.

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.