Zsemlegombóc
Klasszikus császármorzsa baracklekvárral
Kapros tökfőzelék virslivel
Babgulyás
Klasszikus grízgaluska leves
Dödölle - az eredeti recept
Tárkonyos csirkeraguleves
Klasszikus kuglóf
Csupacsokis brownie
Körömpörkölt csülökkel
Brokkolikrémleves, ahogyan mi szeretjük
Kijevi csirkemell rizibizivel
Mézes-mustáros csirkemell
Klasszikus stíriai metélt
Epres blondie
Sárgaborsóleves füstölt hússal
Dubarry-csirkemell
Tojásos nokedli fejes salátával
Rigójancsi, ahogy mi szeretjük
Klasszikus túrógombóc fahéjas tejföllel
Ha jó barátságot ápolsz a brownie-val, vagy a lávasütivel, akkor ez a francia csokitorta is hamar nagy kedvenc lesz. Belül puha, ráadásul pont annyira édes, hogy tök fölösleges még valamilyen krémmel töltögetni. Nagyon elegáns, szóval nagyobb alkalmakra, ünnepekre is simán elkészítheted. Következő receptvideónkban most ehhez nyújtunk segítséget.

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.