Finomfőzelék
Epres blondie
Rigójancsi, ahogy mi szeretjük
Babgulyás
Körömpörkölt csülökkel
Kínai szezámmagos csirke
Gőzgombóc vaníliasodóval és mákkal
Mézes-mustáros csirkemell
Kapros tökfőzelék virslivel
Kijevi csirkemell rizibizivel
Klasszikus császármorzsa baracklekvárral
Tárkonyos csirkeraguleves
Klasszikus kuglóf
Farsangi szalagos fánk
Káposztás tészta egyszerűen
Dubarry-csirkemell
Zsemlegombóc
Hagymás rostélyos
Mákos guba
Dödölle - az eredeti recept
Nincsen húsvét sonka nélkül! Ezért néha előfordul, hogy túlvásároltuk magunkat sonkából, vagy ráununk és azon gondolkodunk, hogyan használjuk fel a maradékot.

Az alábbi receptet édesanyámtól tanultam. A sonkával és sajttal töltött pogácsa olyannyira a kedvencünk, hogy nemcsak húsvétkor kerül az asztalra. Próbáljátok ki ti is!

Itt találod a sonkával töltött pogácsa pontos receptjét! >>>

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.